Стілець AMF Rumba – поєднання функціональності та незвичайного дизайну. Передні ніжки завдяки вигинам переходять у задні опори і плавно закінчуються під сидінням. Підлокітники мають у верхній частині м'які накладки, тон оббивки крісла. Підлокітники не тільки функціональні в частині захисту від холодної металевої поверхні, але й естетично виглядають і надають виробу пікантності. Металеві ніжки забезпечують конструкції надійність та міцність, тому використовувати стілець можуть люди з будь-якою вагою. Широке сидіння та зручна спинка стільця Rumba забезпечують комфорт для розташування на стільці
Характеристики:
- Модель: Rumba
- Модифікація виробу: Стілець Rumba Хром Софт
- Каркас: Сталь
- Колір каркаса: Хром
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник Неаполь N-17
- Колір оббивки: Неаполь N-17
- Висота виробу: 880 мм
- Ширина виробу: 610 мм
- Глибина виробу: 600 мм
- Висота від підлоги до сидіння: 450 мм
- Висота спинки: 450 мм
- Ширина сидіння: 450 мм
- Глибина сидіння: 430 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 220 мм
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 7 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт
- Об'єм упаковки: 0,22 м3
- Штабельованість: по 8 шт
- Кількість виробів на палеті: 16 шт
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | сталь, дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Висота спинки | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Шкірзамінник ПВХ |
| Вага виробу | 7 кг |
| Мoдель | Rumba |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Колір каркаса | Хром |
- Ціна: 3 631,68 ₴











