Крісло VR Racer Expert Winner чорний/червоний – це стильне ігрове крісло виконане в чорно-червоній кольоровій гамі. Незвичайний дизайн моделі привертає увагу і відразу кидається в очі
Завдяки ультрамодному і сучасному дизайну крісло VR Racer Expert Winner відмінно підійде і до домашнього, і до робочого кабінету
Продумана ергономічна конструкція крісла дозволяє його власнику відчувати максимальний комфорт під час тривалих ігрових сесій або багатогодинної роботи за комп'ютером. Виріб розрахований на вагу до 150 кг, так що людина будь-якої статури буде відчувати себе в ньому комфортно
Оббивка виконана з високоякісної шкіри PU, каркас з металу чорного кольору. Спинка висока ергономічна зі зручною подушкою під шию і регульованою подушкою під поперек. Сидіння зручне і містке. Підлокітники 2D виконані з пластику з м'якими накладками і регулюються по висоті
Також варто відзначити, що ігрове крісло VR Racer Expert Winner обладнане механізмом гойдання Tilt, з фіксацією в одному горизонтальному положенні і механізмом Relax, за допомогою якого можна змінити і зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні до 135°. Такі характеристики дозволяють ігровому кріслу оптимально підлаштовуватися під його власника
Основою ігрового крісла VR Racer Expert Winner служить чорна нейлонова хрестовина з кольоровими накладками. Хрестовина на роликах, це забезпечує швидке і легке переміщення по кімнаті
Характеристики:
- Модель: VR Racer Expert
- Модифікація виробу: Крісло VR Racer Expert Winner
- Колекція: VR Racer
- Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 135 градусів
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
- Колір оббивки: PU червоний
- Висота виробу в нижньому положенні: 1250 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1330 мм
- Ширина виробу: 700 мм
- Глибина виробу: 680 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 500 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 490 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 570 мм
- Висота спинки: 850 мм
- Висота підлокітників: 150-200 мм
- Діаметр хрестовини: 700 мм
- Додаткові опції:
- Регульована подушка під поперек
- Функція нахилу спинки Relax до 135 градусів
- Максимальне навантаження на виріб: 150 кг
- Вага виробу: 25 кг
- Об'єм: 0,22 м3
- Розмір упаковки: 87*65*35 см
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 70 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 25 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 85 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Tilt з функцією Relax |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Модифікація | VR Racer Expert Winner |
| Цвет обивки | Чорно-червоний |
- Ціна: 7 499 ₴










