Крісло AMF VR Racer Dexter – це нова колекція яскравих і динамічних геймерських крісел, які можна використовувати як вдома, так і в офісі. Ці крісла мають стильний дизайн і надійну конструкцію, які припадуть до смаку навіть найвибагливішим геймерам. Каркас крісел виготовлений з високоякісної сталі, а оббивка – зі штучної шкіри найвищої якості. Висота крісла і підлокітників може бути регульована, так само як і поперековий підпір, що знімає навантаження зі спини і хребта. Деякі моделі з колекції VR Racer Dexter мають регульовану подушку підголівника і висувну підставку для ніг. Завдяки своїй конструкції, крісло може бути налаштоване під будь-яку комплекцію людини, яка буде ним користуватися. Кожна модель крісел виконана в індивідуальному і неповторному стилі і стане яскравим акцентом в будь-якому інтер'єрі
Характеристики:
- Модель: VR Racer Dexter
- Модифікація виробу: Крісло VR Racer Dexter Alister
- Колекція: VR Racer
- Механізм гойдання: AnyFix
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
- Колір оббивки: PU білий
- Матеріал оббивки 2: Шкірозамінник PU
- Колір оббивки 2: PU чорний
- Підлокітники: Пластик з м'якими накладками
- Хрестовина: Пластикова
- Висота виробу в нижньому положенні: 1100 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1190 мм
- Ширина виробу: 650 мм
- Глибина виробу: 650 мм
- Ролики: Нейлонові
- Додаткові опції:
- Регульована подушка під поперек
- Регульована подушка під шию
- Функція нахилу спинки Relax до 135 градусів
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 15 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт.
- Об'єм упаковки: 0,14 м3
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі в залежності від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорно-білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь |
| Підлокітник | эко кожа, пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Relax |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ергономічний підголівник | Так |
- Ціна: 3 999 ₴










