
Диван Комо розкладний Модерн
від 7 678 ₴
від 7 294,10 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 88-017
Відправка з 24 червня 2026- +380 (98) 758-01-01
Диван Комо розкладний Модерн
М'які меблі "Комо" - витончений приклад функціональності. У звичну конструкцію кутового дивана внесено корисну різноманітність: містка ніша з широкою полицею по центру
М'які меблі транспортуються в зібраному вигляді. Меблі упаковують у гофрокартон і плівку.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Термін гарантійного та післягарантійного обслуговування м'яких меблів становить 5 років! Відповідно до ГОСТу 19917-93 і ГОСТу 1637-93 гарантійний термін експлуатації меблів становить 1,5 року. Протягом цього часу "Меблева фабрика "Модерн" здійснює безкоштовний ремонт меблів
Після закінчення гарантійного терміну "Меблевою фабрикою "Модерн" передбачено післягарантійне обслуговування терміном 3,5 року
Протягом цього терміну ремонт меблів здійснюється за рахунок покупця
Характеристики:
- довжина: 185 см
- глибина: 61 см
- висота: 85 см
- глибина сидіння: 44 см
- висота сидіння: 47 см
- спальне місце: 79х165 см
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Глибина | 61 см |
| Довжина | 185 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 165 см |
| Ширина спального місця | 79 см |
- Ціна: від 7 294,10 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не забезпечує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером)



