-10%

Ортопедична подушка Memory Exclusive/Меморі Ексклюзив ТМ Family Sleep
2 815 ₴
2 533,50 ₴
- В наявності
- Код: С001109
+380 (50) 758-01-01
- +380 (98) 758-01-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Головна родзинка – в наповненні подушки, унікальний матеріал – піні Memory. Особливість цієї піни в тому, що від впливом ваги вашого тіла, вона прийме анатомічно комфортну для сплячого форму, знімаючи при цьому напругу з хребта. Положення голови і шиї правильно, що сприяє природному кровообігу.
Розмір подушки 70 х 40 х 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family Sleep |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | стрейч-трикотаж |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушки Ортопедичні | Family Sleep |
| Знімний чохол подушки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 533,50 ₴
