Пуф Поло Модерн - це насамперед комфорт (Крісло купується додатково)
Характеристики:
- довжина: 49 см
- глибина: 42 см
- висота: 36 см
| Група тканини: | 1гр. | 2гр. | 3гр. | 4гр. | 5гр. | 6гр. | 7гр. | 8гр. | 9гр. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Поло пуф | 1175 грн | 1248 грн | 1321 грн | 1394 грн | 1466 грн | 1539 грн | 1612 грн | 1684 грн | 1757 грн |
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 350 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 116,25 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не забезпечує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером)









Відправка з 25 червня 2026