Диван Поло 2-х місний Модерн
Дуже лаконічна, елегантна модель дивана легко впишеться в сучасний дизайн кімнати. Прості, без надмірностей, форми припадуть вельми до смаку сучасним господарям.
Характеристики:
- довжина: 124 см
- глибина: 68 см
- висота: 80 см
- висота сидіння: 47 см.
- глибина сидіння: 48 см.
- спальне місце: немає
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
| Глибина дивана | 68 |
| Довжина дивана | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 347 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не забезпечує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером)









Відправка з 01 червня 2026