Диван ДАЛЛАС прямий розкладний Модерн
Дуже лаконічна, елегантна модель дивана легко впишеться в сучасний дизайн кімнати. Дана модель виконана в стилі «мінімалізм» і не вимагає особливих зусиль з підбору аксесуарів. Прості, без надмірностей, форми припадуть вельми до смаку сучасним господарям
До того ж диван можна однаково зручно використовувати як спальне місце, як у складеному, так і в розкладеному вигляді
Характеристики:
- довжина: 240 см
- глибина: 92 см
- висота: 82 см
- висота сидіння: 43 см
- глибина сидіння: 52 см
- спальне місце: 194 х 138 см
- кількість пачок: 3
- об'єм: 1,55
- вага: 89 кг
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 82 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 194 см |
| Ширина спального місця | 138 см |
| Висота спального місця | 43 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага виробу | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12 964 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не забезпечує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером)







Відправка з 21 травня 2026