-5%

Диван АДАМ-3 прямий розкладний Модерн
від 7 878 ₴
від 7 484,10 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 88-141
Відправка з 19 червня 2026+380 (50) 758-01-01
- +380 (98) 758-01-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диван АДАМ-3 прямий розкладний Модерн
Характеристики
- довжина: 199 см
- глибина: 84 см
- висота: 94 см
- висота сидіння: 44 см
- глибина сидіння: 54 см
- спальне місце: 186 х 118 см
- кількість пачок: 1
- об'єм: 1,026
- вага: 55 кг
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятись від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 94 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 186 см |
| Ширина спального місця | 118 см |
| Висота спального місця | 44 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 484,10 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка не підходить під вимоги Перевізників та не забезпечує безпечного пересилання. Потрібна додаткова упаковка (узгоджується з Менеджером)





