!!! Увага!!! Крісло Бокал Модерн на фото в комбінованній тканині, низ 1 категорія, верх 5 категорія, ціна саме за такий як на фото розраховується по средній - 3 категорії тканини
Крісло БОКАЛ нерозкладне Модерн
Характеристики:
- довжина: 82 см
- глибина: 96 см
- висота: 96 см
- кількість пачок: 1
- вага: 34 кг
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 96 см |
| Глибина | 96 см |
| Ширина | 82 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 933 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не забезпечує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером)



Відправка з 27 травня 2026