-5%

Диван АРТУР прямий розкладний Модерн
від 18 019 ₴
від 17 118,05 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 88-139
Відправка з 19 червня 2026+380 (50) 758-01-01
- +380 (98) 758-01-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диван АРТУР прямий розкладний Модерн
Особливості:
- сучасний дизайн
- варіант боковин на вибір
- місткі ніші
- ортопедичний ефект
Характеристики
- довжина: 230 см
- глибина: 100 см
- висота: 88 см
- висота сидіння: 42 см
- глибина сидіння: 54 см
- спальне місце: 193 х 150 см
- кількість пачок: 4
- об'єм: 1,55
- вага: 114 кг
|
|---|
Фактичні кольори можуть відрізнятись від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17 118,05 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка не підходить під вимоги Перевізників та не забезпечує безпечного пересилання. Потрібна додаткова упаковка (узгоджується з Менеджером)






