
Комод Франческа кашемір/кашемір+білий 1250х410х930 Модерн
5 493 ₴
5 218,35 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 88-204
- +380 (98) 758-01-01
Комод Франческа кашемір/кашемір+білий 1250х410х930 Модерн - універсальна модель, яка органічно вписується в інтер'єр квартири і приватного будинку. Французька назва відображає справжню сутність слова «зручність»: у відділеннях відмінно поміщаються постільні приналежності, трикотажні предмети інтер'єру, рушники тощо. Український виробник надає лінійку моделей, вироблених з МДФ і ламінованого ДСП
Комод Франческа кашемір/кашемір+білий 1250х410х930 Модерн на замовлення в кімнату, вітальню, спальню допоможе розвантажити шафу для речей і підліжкову нішу. Він має надійний захист від сонячних променів, тому збереже початковий колір на довгі роки. Вітчизняне виготовлення приверне увагу тих покупців, хто шукає комоди у вітальню або в спальню з гарною якістю і недорогою ціною
Комоди, фото яких представлено на сайті, дадуть повне уявлення про пропоновані на вибір моделі та конструкції. Безліч колірних відтінків дозволить гармонійно «вписати новачка» в меблевий гарнітур
Характеристики:
- країна виробництва: Україна
- виробник: Модерн
- ширина: 125 см
- глибина: 41 см
- висота: 93 см
- кількість пачок: 2
- вага: 57 кг.
Особливості:
- 3 висувні шухляди
- 2 тумби
Матеріал:
- МДФ
- колір:кашемір/кашемір+білий
Фактичні кольори можуть відрізнятися від кольорів на моніторі залежно від налаштувань Вашого монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Ширина комода | 125 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 5 218,35 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування не підходить під вимоги Перевізників і не гарантує безпечне пересилання. Потрібне додаткове пакування (узгоджується з Менеджером








