Отзывы о компании OТАКЕ
- Інна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Владимир Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар не відправлений тому що в замовленні була після плата при отриманні.
- Комментарий продавца
Добрий день. Все вірно. Товар не відправили, бо не було авансу. У нас на сайті в розділі "Оплата да доставка" прописано, що ніякий відправок без авансу від 100 грн на трансопртні витрати ми не робимо, що є Публічною афертою. Ви, зробивши замовлення через Кошик в нашому магазині, автоматично погодились на всі Публічні умови магазину, в тому числі і на аванс перед відправкою. Додатково про необхідність авансу Вам написали в Вабер. Оплата не надійшла. Тут немає вини магазину! Робіть аванс і відправимо. Дякую за розуміння. Гарного вечора
- Комментарий продавца
- Чепель Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- александр н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день, Олександре. Дякуємо за Ваш відгук, він допомогає нам стати краще. Надайте, будьласка, фото отриманого товару. Припускаю, що могли помолитись при відправці розклеюючи ТТН... але не було від інших Клієнтів запитів, що їм прийшло не те, що замовляли. Ми готові до діалогу... Стосовно строків відправки, то все Ок. Оплата надійшлпа 14 листопада в п'ятницю, відповідно відправка наступного робочого дня - в понеділок 17 листоппада. Дякую за розуміння та чекаємо на фото. Гарного, мирного дня.
- Комментарий продавца
- Світлана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Рената Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Аня Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виталий У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виталий У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Змінилась ціна на товар
- Сніжана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
