Архіви категорій: Бібліотека

Timeless Laws of Software Development

Завжди круто почути історії досвідченого розробника, переглянути історію проблем та пошук рішень. Книгу “Timeless Laws of Software Developmen” написав досвідчений розробник – Jerry Fitzpatrick.

Читати далі

An Elegant Puzzle: Systems of Engineering Management

А ось вам не дуже популярна (бо доволі нова) книга від досвідченого менеджера Will Larson про керування програмними проектами – An Elegant Puzzle: Systems of Engineering Management

Книга варта уваги – вона надасть багато цікавих емпіричних та практичних моделей з оцінки різних аспектів ПЗ, надасть щільний досвід менеджменту, організації інженерних команд, купа цікавих практичних проблем та їх розв’язання.

Докладніше на сайтах або подивитись у бібліотеці Антона Вітязя:

Як пасти котів

На мою думку – це одна з найважливіших книг для інженера який переходить до ланки менеджера – людини яка має керувати іншими інженерами. Ха-ха та ще раз ха. Керувати не працює. Бо це котики. Тому правильне питання – як пасти котів. І ось вам відповідь.

Захисники тварин, не переймайтеся! Ця книжка не про жорстоке поводження з тваринами — жоден пухнастик не постраждає. Вона про тих, хто, як і коти, позбавлені стадного інстинкту, — програмістів, і те, як навчитися ними керувати задля досягнення найамбітніших цілей в IT-індрустрії. Книжка буде корисною для менеджерів різних ланок і самих програмістів.

Читати далі