Архіви категорій: Привіт, світ!

Матєрний disclaimer

Додаю до Hello world цього поважного сайту “Матєрний” disclaimer: “Всі матерні слова – це все крики душі манахєра софтвєрної розробки. Бо він людина культурна, він це оре всередині себе.”

PS Алгоритмічна схема нарисована архітектором доречного мату Moshkovsky_art

Форма вимог: Use Case vs User Story

Use Case – це повна та гарно деталізована форма вимог. User Story – це антистресова компромісна форма вимог для спрощеного підключення вимог у Agile проєкті. За умов гарного пропрацювання куца форма User Story плавно перетворюється у Use Case.

Чи потрібно доводити завантаження інженера до 100%?

Якщо коротко – ні.

Менеджер повинен мислити на декілька кроків вперед (от сюрприз бляха). Особливо коли це стосується завантаження інженера. Якщо на цьому тижні в проекті завантаження не більше 70% – чи потрібно терміново шукати додаткові задачі або навіть part-time завантаження у інших проектах? Не завжди. І ось декілька причин для цього.

Читати далі

Можливість для росту: навчання та challenge

Навчання має бути за крок до challenge. Давайте новачкам можливість зрозуміти технологію, потім допоможіть опанувати певні прості задачі. Після того як вони зрозуміли що це та навіщо це – дайте більше матеріалів для навчання та самостійної практики. Навчання йде краще якщо разом з цим ви надаєте картинку “challenge” – майбутніх задач завтра.

Читати далі

Привіт, світ!

Ласкаво просимо до блогу де що не допис то – отаке!. Багато дописів стосуються того що коїться у світі розробки програмного забезпечення в наших краях. Цікаве питання – чи в нас все погано чи навпаки – дуже навіть так собі нічого. Звісно що можемо сказати – отака хуйня, малята! Але це досвід і він нам допоможе стати краще!